Klasifikacia ciest na Bodoni

Dátum: 28.07.2011 | Vložil: Lukas

Caute, bol som par krat na Bodoni a nieco sme tam popreliezali. Rad by som sa zastavil pri vacnom probleme-klasifikacii niektorych ciest.
Pojdem z prava do lava:
1.Tatranka - na skale pravy variant napisany za 4+, lavy je zhruba rovnaky, takze k 2+, co uvadzate na lez.mape je to daleko, 2+ je tazsi chodak, kde sem tam pouzijes ruky...

2. Dievcenska 5+, sedi
3. Pod previsom 6-, niesom si isty smerom cesty a obtiaznostou, lebo v pravo od toho je este jedna cesta, ktora ma istenie priamo v stede previsu (v lez.mape neuvedena), ale to asi bude nejaky projekt.

3.Drogis 5+ sedi, aj ked Dievcenska sa mi zdala lahsia
4 Something, Ernie a Neznamu som neliezol
5. Spinava 3+ nema istenia, ci sa cvakaju tie vlavo z Ernie? Tento sparo-komin nieje zadara :P
Ja som to asi pred 3 rokmi liezol takou kombinaciou Spinava/Ernie (celkom sranda)

6. Cmar 6+, nieje na skale napisane Omar a 6-? ale ked sa ten spodok lezie cisto platnou bez pouzitia pravej steny + neprijemny vylez k zlanaku, tak to moze byt za tych 6/6+
7. Jezkove oci 6+, druhe zaznacene istenie nepatri nahodou do cesty Cmar/Omar? Zdala sa mi tazsia a neprijemnejsia ako ta 6+ vedla. Toto je potom tych 7-.

8. Tanecna 5+,pre kratsich su obe varianty dost poctive 5+

9. Cocinelle a Competition som neliezol, ale najblizsie skusim. Uvidime, co to bude za prekvapenie :P

10. Zuzu 5/5+, lahka cesta s neprijemnym zaverom a cvakanim zlanaku v prevyse, podobne ako Drogis, takze 5+ v ramci Bodona si to zasluzi

11. LH 5, pekna vyrovnana cesta

12. Zdivocenie mravov 7+, cestu som dal pred rokom na flash, ked som este o tychto obtiaznostiach ani nerozmyslal, tak vzbudzuje vo mne najviac otaznikov. Prirovnal by som ju k Omarovi alebo Jezkovym ociam, ale 7+ to ani zdaleka nebude , tak 7-/mozno 7.

13.Kolaps 5+, velmi neprijemna cesta na svoju obtiaznost, to 3.istenie tam je, lebo pred rokom tam tusim chybalo a liezmi sme to tym zarezom az hore. Aspon viem ze sa traverzuje doprava do zlanaku Zdivocenia.

Velka vdaka za peknu a nazornu pracu :)
Dufam, ze tieto moje postrehy nebudete brat ako kritiku.

Lukas

Pridať nový príspevok